Menü

Tavaszi túra Tihanyban

post img
Szombaton egy kellemes túrán vettünk részt Tihanyban a munkatársakkal, családtagokkal és négylábú kedvenceikkel.
 
Utunk során érintettük az Apáti-templomot, az Őrtorony-kilátót, az őslevendulást, a Nyereg-hegyet, a Csúcs-hegyi forrásbarlangot, majd Sajkod felé folytattuk a kirándulást.
Az időjárás kegyes volt hozzánk, kellemes kirándulóidőben, napsütés és felhők váltakozásában gyönyörködhettünk Tihany páratlan szépségeiben.
Útközben gyíkot, vízisiklót és erdei siklót is láttunk, ami külön élményt jelentett a gyerekeknek. Egy izgalmas kvízből pedig, sok új dolgot megtudhattunk a Tihanyi-félsziget természeti és történelmi értékeiről.
 
Mindenki kellemesen elfáradt főleg a gyerekek és a kutyusok. 

A kirándulást a Laci Pince Csárdában zártuk, ahol finom ételek, kedves kiszolgálás és gyönyörű panoráma várt bennünket. 

Köszönjük a közös élményeket és a jó társaságot, öröm volt együtt tölteni ezt a napot!
 
« Vissza