
Szombaton egy kellemes túrán vettünk részt Tihanyban a munkatársakkal, családtagokkal és négylábú kedvenceikkel.
Utunk során érintettük az Apáti-templomot, az Őrtorony-kilátót, az őslevendulást, a Nyereg-hegyet, a Csúcs-hegyi forrásbarlangot, majd Sajkod felé folytattuk a kirándulást.
Az időjárás kegyes volt hozzánk, kellemes kirándulóidőben, napsütés és felhők váltakozásában gyönyörködhettünk Tihany páratlan szépségeiben.
Az időjárás kegyes volt hozzánk, kellemes kirándulóidőben, napsütés és felhők váltakozásában gyönyörködhettünk Tihany páratlan szépségeiben.
Útközben gyíkot, vízisiklót és erdei siklót is láttunk, ami külön élményt jelentett a gyerekeknek. Egy izgalmas kvízből pedig, sok új dolgot megtudhattunk a Tihanyi-félsziget természeti és történelmi értékeiről.
















